Twifight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twifight

We're here all together, so we can fight for it.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Renesmees room'as

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Renesmee Carlie Cullen

Renesmee Carlie Cullen


Pranešimų skaičius : 121
Reputation : 0
Twifight`e aš nuo : 2011-01-02

Renesmees room'as - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmees room'as   Renesmees room'as - Page 4 Icon_minitimePen. 02 04, 2011 2:43 am

-hm... monopolis, šeip kortos ir..o ,- knisosi po lentynas,- twisteris,- ištraukė žaidimą su daug spalvotų rutuliukų.-nori?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Renesmees room'as - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmees room'as   Renesmees room'as - Page 4 Icon_minitimePen. 02 04, 2011 2:53 am

Pažiūri į tą pirmą kartą matomą daiktą.
- Taip, žinoma, jei paaiškinsi, kaip tai daroma, - staiga pasijuto kaip mažvaikis, bet neesmytė.
Atgal į viršų Go down
Renesmee Carlie Cullen

Renesmee Carlie Cullen


Pranešimų skaičius : 121
Reputation : 0
Twifight`e aš nuo : 2011-01-02

Renesmees room'as - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmees room'as   Renesmees room'as - Page 4 Icon_minitimePen. 02 04, 2011 2:56 am

Išdėliojo žaidimo kilimėlį ant grindų ir atsitiesė.
-twister, tai toks žaidimas...hm... suki rodyklę kuri tau nurodo kurią ranką ar koją, ant kokios spalvos apskritimo ją dėti...ir taip bandai nenugriūti..- nusišypsojo vos ne vos paaiškinus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Renesmees room'as - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmees room'as   Renesmees room'as - Page 4 Icon_minitimePen. 02 04, 2011 8:55 pm

- Gerai, - sunerimo berniukas. Nenori pasirodyt paskutiniu kvailiu. - Tai pradedam, - pašoka ant kojų.
Atgal į viršų Go down
Renesmee Carlie Cullen

Renesmee Carlie Cullen


Pranešimų skaičius : 121
Reputation : 0
Twifight`e aš nuo : 2011-01-02

Renesmees room'as - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmees room'as   Renesmees room'as - Page 4 Icon_minitimePen. 02 04, 2011 9:47 pm

-okei, bet palą biškutuką...- pjautusi, kad vėl ją bliuskutė smaugia dingo už spintos ir greit persirengė didesnė maikutę.
-pradedam,- nų ir tep žaidė koj visiškai susipynė jų kojos ir rankos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Renesmees room'as - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmees room'as   Renesmees room'as - Page 4 Icon_minitimePen. 02 04, 2011 10:56 pm

Nusijuokė ir guli ant grindų besijuokdamas.
Atgal į viršų Go down
Renesmee Carlie Cullen

Renesmee Carlie Cullen


Pranešimų skaičius : 121
Reputation : 0
Twifight`e aš nuo : 2011-01-02

Renesmees room'as - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmees room'as   Renesmees room'as - Page 4 Icon_minitimePen. 02 04, 2011 11:04 pm

-okei..tau visiškai nesiseka,- nusijuokė ir vartėsi ant žemės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Renesmees room'as - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmees room'as   Renesmees room'as - Page 4 Icon_minitimeŠt. 02 05, 2011 7:26 pm

- Tau irgi. Turėčiau pastebėti, - juokiasi.
Atgal į viršų Go down
Renesmee Carlie Cullen

Renesmee Carlie Cullen


Pranešimų skaičius : 121
Reputation : 0
Twifight`e aš nuo : 2011-01-02

Renesmees room'as - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmees room'as   Renesmees room'as - Page 4 Icon_minitimeŠt. 02 05, 2011 7:36 pm

-eii...- atsiklaupė ant kilimo ir nusišypsojo,- nu gal...ką dabar veikiam?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Renesmees room'as - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmees room'as   Renesmees room'as - Page 4 Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 2:07 am

- Kas ,,nu gal"? - šypsosi.
Atgal į viršų Go down
Renesmee Carlie Cullen

Renesmee Carlie Cullen


Pranešimų skaičius : 121
Reputation : 0
Twifight`e aš nuo : 2011-01-02

Renesmees room'as - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmees room'as   Renesmees room'as - Page 4 Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 2:15 am

-nui gal man ir nelabai sekasi...- tyliai pasakė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Renesmees room'as - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmees room'as   Renesmees room'as - Page 4 Icon_minitimePir. 02 07, 2011 4:46 am

- Džiaukis. Bent jau geriau nei man. Tu dauuuug grakštesnė už mane, - vaidindamas pavarto akis.
Atgal į viršų Go down
Renesmee Carlie Cullen

Renesmee Carlie Cullen


Pranešimų skaičius : 121
Reputation : 0
Twifight`e aš nuo : 2011-01-02

Renesmees room'as - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmees room'as   Renesmees room'as - Page 4 Icon_minitimePir. 02 07, 2011 3:49 pm

-ačiū,- suprato kaip koplimentą, tą grakštumą ir kiek nuraudo.- ką dabar nori daryt?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Renesmees room'as - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmees room'as   Renesmees room'as - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 08, 2011 2:08 am

Pabodo jam tas kambarys. Ne dėl to, kad čia negražu ar kažkas panašaus, tiesiog jis juk vilkolakis, jam reikia laisvės ir gamtos. Gerai pagalvojęs, taria:
- Gal nori palakstyt su manim miške? - dar niekad nematė, kaip R bėga, tad labai jam jau parūpo.
Atgal į viršų Go down
Renesmee Carlie Cullen

Renesmee Carlie Cullen


Pranešimų skaičius : 121
Reputation : 0
Twifight`e aš nuo : 2011-01-02

Renesmees room'as - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmees room'as   Renesmees room'as - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 08, 2011 2:48 am

-jei nori palenktyniuti, aš labai už,- nuisšypsojo ir atsistojus atsidarė spintą.
GHreit persirengė šiltesnius rūbus ir susirišus plaukus į aukštą kasą atsisuko į Džeikobą.
-pro duris ar langą?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Renesmees room'as - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmees room'as   Renesmees room'as - Page 4 Icon_minitimePen. 02 11, 2011 10:24 pm

- Pro langą, - taip greitai iššoko, kad viską pasakė jau lauke.
Atgal į viršų Go down
Renesmee Carlie Cullen

Renesmee Carlie Cullen


Pranešimų skaičius : 121
Reputation : 0
Twifight`e aš nuo : 2011-01-02

Renesmees room'as - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmees room'as   Renesmees room'as - Page 4 Icon_minitimePen. 02 11, 2011 11:03 pm

Sukikenus pasekė jo pavyzdžiu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Renesmees room'as - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmees room'as   Renesmees room'as - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Renesmees room'as
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twifight :: Kambariai-
Pereiti į: